Nekad najbolji svjetski nogometaš Ronaldinho bio je glavni akter susreta 3. kola Kupa savezne brazilske države Rio de Janeiro, po imenu Taca Rio.

12.3.2012.
14:39

Flamengo je kod kuće slavio 2:0 protiv Fluminensea, a Ronaldinho je prvo u 23. minuti zabio iz jedanaesterca, da bi u u 40. minuti zaslužio drugi žuti karton zbog grubog starta na suparničkom veznjaku Wagneru. Prvi žuti karton slavni je brazilski nogometaš zaslužio već u osmoj minuti.

Premda je na drugi prekršaj sudac možda mogao malo 'zažmiriti', nije pokazao milost.

"Sudac mi je nakon prvog kartona još rekao da više ne radim prekršaje jer će me isključiti", objasnio je Ronaldinho nakon susreta.

Drugi gol za Flamengo zabio je Kleberson u 25. minuti, a Fluminense je usprkos brojnim prilikama propustio zabiti makar i počasni gol za što je najzaslužniji Flamengov vratar Paulo Victor.