Još su jednom nogometaši madridskog Reala morali loviti zaostatak i još su jednom to uspješno napravili. U 21. kolu Primere na svome su Santiago Bernabeuu pobijedili fenjeraša Zaragozu s 3:1.

28.1.2012.
22:20

Povećala je na taj način Mourinhova momčad prednost u odnosu na Barcelonu na osam bodova. Zaragoza je povela u desetoj minuti pogotkom Angekla Lafite koji očito posebno voli zabijati na Bernabeuu.

Lani je s dva gola predvodio Zaragozu do senzacionalne pobjede 3:2, a nakon današnjeg pogotka može se pohvaliti da je upravo Real momčad kojoj je u karijeri najviše zabijao. No, ovaj put to njegovoj momčadi nije pomoglo.

Nakon sjajnog pasa Carvalha, Kaka je izjednačio u 31. minuti. U nastavku je Real kreirao potpuni preokret i došao do 15. pobjede u posljednjih 16 prvenstvenih utakmica.

Cristiano Ronaldo je u 48. minuti zabio iz neposredne blizine nakon ubacivanja Mesuta Özila s desne strane, a sam Özil je sedam minuta kasnije stavio točku na i nakon odličnog pasa Kake. Ronaldu je, inače, ovo bio 24. pogodak ove sezone u Primeri.

Hrvatski reprezentativac Tomislav Dujmović je u svom drugom nastupu za Zaragozu odradio svih 90 minuta.

Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 2:3 (Michu 11, Arribas 27 / Llorente 18, 23, 68) Espanyol - Mallorca 1:0 (Weiss 18) Real Madrid - Zaragoza 3:1 (Kaka 31, Ronaldo 48, Özil 55 / Lafita 10) Redoslijed: 1. Real Madrid 52 2. Barcelona 44 (-1) 3. Valencia 35 (-1) 4. Levante 31 (-1) 5. Espanyol 31 ...