U iščekivanju uzvratnog dvoboja četvrtfinala Lige prvaka protiv Tottenhamau Londonu, Real Madrid je u gostima odradio lakši trening protiv petoplasirane momčadi Primere.

9.4.2011.
23:49

Real će u srijedu igrati uzvratnu utakmicu četvrtfinala Lige prvaka protiv Tottenhama, pa je svoj susret 31. kola Španjolskog prvenstva igrao u subotu. Bila je to rutinska predstava Morunhovih zvijezda.

Iskusni portugalski trener nije u prvi sastav uvrstio čak petoricu igrača iz momčadi koja je sa 4:0 pregazila Modrića i društvo. Na klupi su ostali Ronaldo, Özil, Xabi Alonso, Marcelo i Carvalho, a posao je u napadačko dijelu odradio Kaka, doduše iz jedanaeseteraca.

szólj hozzá: At 0-3 Re All

Brazilac je naime, oba svoja gola zabio iz kaznenoog udarca, u 15. i 54. minuti, a u strijelce se nije propustio upisati ni Ronaldo, koji je odigrao samo drugo poluvrijeme.