Robert Prosinečki je sa svojom Crvenom zvezdom pobijedio Partizan (1:0) u uzvratnoj utakmici polufinala srpskog Kupa.

6.4.2011.
21:51

Partizan je u prvom susretu odigranom 16. ožujka pobijedio Crvenu zvezdu na svom terenu s 2:0 pa će ipak igrati u finalu protiv Vojvodine koja je s 1:0 bila bolja od Slobode (u prvom susretu je Sloboda izgubila s 2:1).

Domaćin je veliku priliku za vodstvo imao u 12. minuti kada je vratar Stojković obranio udarac Kaluđerovića.

Crvena zvezda je gol zabila u 72. minuti kada je Borha poslao loptu u peterac Partizana, a tamo se najbolje snašao Kaluđerović.

Momčad Roberta Prosinečkog je mogla povećati vodstvo u 82. minuti kada je strijelac prvog pogotka s 15 metara pucao pokraj gola.

Partizan je najveću priliku za izjednačenje propustio u 88. minuti kada je udarac Lazevskog obranio Bajković.