[VIDEO] POGLEDAJTE NESTVARAN SPRINT HAALANDA O KOJEM DANAS PRIČA NOGOMETNI SVIJET: / Ovo je nešto što se rijetko viđa

20.9.2020.
10:45
Screenshot

Na startu Bundeslige Borussia Dortmund je na svom terenu u subotu svladala Borussiju Mönchengladbach s 3:0, a za uvjerljivu pobjedu zaslužni su mladi nogometaši, dva 17-godišnjaka i dva već afirmirana 20-godišnjaka.

Domaćini su poveli u 35. minuti pogotkom 17-godišnjeg Amerikanca Giovannija Reyne, kojem je asistirao još jedan 17-godišnjak, Jude Bellingham, koji je ovog ljeta stigao iz Birminghama.

Reyna je izborio penal kojeg je u 54. minuti realizirao 20-godišnji Norvežanin Erling Haaland. Za konačnih 3:0 ponovno je zabio Erling Haaland (77') nakon dodavanja 20-godišnjeg Jadona Sancha.

BORUSSIA DORTMUND DO POBJEDE NA KRILIMA 17-GODIŠNJAKA I 20-GODIŠNJAKA: /

Igrali se klinci na Westfalenu

Strašan pogodak

Zapravo, od svega što se na toj utakmici dogodilo, možda je naimpresivniji bio taj Haaldanov sprint preko cijelog terena.

U jednom je trenutku branio korner, a za deset sekundi bio je na drugoj strani. Kako je izdominirao mladi Norvežanin, pogledajte OVDJE.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.