VIDEO, OSIJEK BEZ POBJEDE U VINKOVCIMA: / Slavonski derbi obilježio prekrasan potez Ivana Galića

Vodi Dinamo s 56 bodova ispred Hajduka (50) i Rijeke (47), Osijek je četvrti s 40 bodova.

11.3.2018.
19:00
Dubravka Petric/PIXSELL

U zadnjem dvoboju 25. kola HNL u Vinkovcima su nogometaši Cibalije i Osijeka odigrali 1-1 (1-1).

Slavonski derbi u Vinkovcima okončan je bez pobjednika, a za pobjedom mogu više žaliti domaćini koji se grčevito bore za ostanak.

Golčina Galića

Osijek je poveo golom iz kaznenog udarca nakon prekršaja nad Grezdom, a siguran realizator penala u 15. minuti bio je Haris Hajradinović. (Gol pogledajte ovdje)

U 40. minuti Cibalia je izjednačila lijepim golom Ivana Galića, koji je s 20-tak metara pogodio same rašlje. Cibalia je minutu prije kraja mogla do pobjede, ali je Barišić iz blizine pogodio samo vratnicu. (Gol pogledajte ovdje)

SLAVONSKI DERBI U VINKOVCIMA: Cibalia dočekala Osijek

Vodi Dinamo s 56 bodova ispred Hajduka (50) i Rijeke (47), Osijek je četvrti s 40 bodova, a Cibalia predzadnja s 19, tri boda više od "fenjeraša" Rudeša.

Pred 1500 gledatelja na stadionu Cibalie sudio je Strukan iz Splita.

Strijelci: 0-1 Hajradinović (15pen), 1-1 Galić (40)