[VIDEO] OLMO ZABIO PREKRASAN GOL U POBJEDI LEIPZIGA: / Pogledajte prvi pogodak bivšeg dinamovca u Bundesligi

Pogodak je pao nakon kornera u 56. minuti kada se lopta odbila na rub kaznenog prostora gdje je stajao Olmo

1.6.2020.
22:18

Bivša zvijezda Dinama, Španjolac Dani Olmo, zabio je svoj prvi pogodak u dresu novog kluba, Leipziga, u Bundesligi. Leipzig je slavio na gostovanju kod Kolna s 4:2, a Olmo je zabio četvrti pogodak za svoju momčad.

Pogodak je pao nakon kornera u 56. minuti kada se lopta odbila na rub kaznenog prostora gdje je stajao Olmo, a onda je lijepo naciljao u nebranjeni dio mreže i preciznim udarcem poentirao.

Olmu je ovo inače drugi gol za Leipzig, ali prvi u Bundesligi jer ranije je zabio u Kupu. Iako jedno vrijeme nije igrao, nakon pauze uzrokovne koronavirusom, Olmo je ponovo u momčadi i odigrao je treću utakmicu za redom.