[VIDEO] OLMO JE UŠAO U IGRU I NAPRAVIO KAOS NA TERENU: / Pogledajte kako je zatresao vratnicu Borussijinog gola

Olmo je ušao u igru i već za nepunih deset minuta stvorio prvu priliku

1.2.2020.
21:29
Screenshot

U derbiju 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig i Borussia iz Moenchengladbacha su igrali 2:2. Gosti su u prvom poluvremenu stigli do prednosti od 2:0 golovima Pleae (24′) i Hofmanna (35′), a domaći su u nastavku uspjeli spasiti bod preko Schicka (50′) i Nkunkua (89′).

Donedavni igrač zagrebačkog Dinama Dani Olmo debitirao je za RB Leipzig ušavši s klupe u 69. minuti. Zamijenio je Adamsa, a publika ga je dočekala velikim pljeskom.

Olmo je ušao u igru i već za nepunih deset minuta stvorio prvu priliku. Njegov udarac iz daljine ukrotio je Sommer.

OLMO DEBITIRAO U REMIJU LEIPZIGA: /

Publika ga dočekala aplauzom na njegovom novom stadionu

Opet je Španjolac prijetio u 82. minuti kad se iskosa sjurio prema vratima i pogodio vratnicu.

Njegove poteze možete pogledati u videu od 7:20 pa nadalje: