[VIDEO] NAJBOLJA UTAKMICA MANCHESTER UNITEDA OVE SEZONE: / Crveni vragovi apsolutno su uništili vodeću momčad Bundeslige

PSG je u drugoj utakmici ove skupine pobijedio Istanbul Bašakšehir s 2:0

28.10.2020.
23:10

Manchester United odigrao je svoju najbolju utakmicu ove sezone. Crveni vragovi pomeli su, demolirali, uništili momčad Leipziga u kojoj je od prve minute nastupao bivši igrač Dinama Dani Olmo s visokih 5:0.

Junak Manchestera bio je Marcus Rashford koji se hat-trickom proslavio na Old Traffordu. Mladi engleski napadač utrpao je od 74. do 92. minute sva tri gola.

Golijadu je u Manchesteru otvorio Mason Greenwood koji je pospremio dodavanje Pogbe u gol u 21. minuti. Osim njih dvojice, Anthony Martial zabio je u 87. minuti iz penala.

Sažetak ove utakmice i sve golove možete pogledati OVDJE.

Inače, Manchester United ove je sezone užasan u engleskom prvenstvu, tek su na 15. mjestu nakon što su u proteklom kolu remizirali protiv Chelseaja. No u Ligi prvaka su sjajni i trenutno na čelu ljestvice svoje skupine.

LUDNICA U LIGI PRVAKA: /

Barcelona srušila Juve i pokorila Torino; Ferencvaros i Dynamo Kijev odigrali strašnu utakmicu

Slavlje PSG-a

PSG je u drugoj utakmici ove skupine skupo platio pobjedu (2:0) kod Bašakšehira, debitanta iz Turske jer se u 20. minuti ozlijedila brazilska zvijezda Neymar, koji se tako priključio dugoj listi ozlijeđenih igraća Parižana na kojoj su Marco Verratti, Mauro Icardi, Leandro Paredes, Julian Draxler i Juan Bernat. Prema prvim neprovjerenim informacijama u pitanju je bedreni mišić lijeve noge.

Nakon neizvjesnog prvog dijela u drugom se "ukazao" crnoputi Talijan Moise Kean, te golovima u 64. i 79. minuti, oba puta nadodavanje Mbappea, spasio PSG neugodnosti. Turci su čak imali i bolje prilike, ali je briljirao vratar francuske momčadi Navas.