[VIDEO] MANDŽUKIĆ ZABIO PRVI SLUŽBENI GOL ZA NOVI KLUB I TO BAŠ PROTIV HRVATA: / Pogledajte njegov šmekerski potez

11.2.2020.
17:50
Screenshot

Mario Mandžukić zabio je svoj prvi pogodak u službenoj utakmici za novi klub Al-Duhail.

Nekadašnji prvotimac Juventusa i hrvatske nogometne reprezentacije doveo je svoju momčad u vodstvo protiv iranskog Persepolisa koji vodi Branko Ivanković u prvom kolu Azijske lige prvaka.

MANDŽUKIĆU ĆE PASTI MRAK NA OČI KADA OVO VIDI: /

Juventus smjenjuje Sarrija, a stiže tip koji obožava hrvatskog napadača?

Konačno strijelac

Već u petoj minuti susreta Almoez Ali ubacio je s lijeve strane na drugu vratnicu, a Mandžo iskusno glavom pospremio loptu u mrežu za vodstvo.

Pogledajte njegov pogodak OVDJE.

Inače, Mandžukić do ovog trena nije zabio gol u službenoj utakmici za Al-Duhail. U prve tri utakmice u katarskom prvenstvu imao je veliku minutažu, ali nije uspio zatresti mrežu.

Do kraja utakmice zabio je još Edmilson Junior za sigurnu pobjedu Al-Duhaila 2:0.