Manchester United je u prošlom kolu Premiershipa kod Blackburna osigurao rekordni 19. naslov prvaka Engleske, ali posljednje minute utakmice mogle bi ući u antologiju Crvenih vragova.

20.5.2011.
21:16

Naime, igrači Alexa Fergusona su imali rezultat 1:1 koji im je jamčio novi naslov, pa posljednjih 10 minuta nisu ni željeli napadati i izboriti pobjedu, ali niti izgubiti.

Umjesto toga su odlučili 'vježbati' za finale Lige prvaka s Barcelonom, pa su posljednjih nekoliko minuta 'sakrili loptu', te se dodavali na svojoj polovici terena bez namjere da zaprijete protivniku.

Englezi su izračunali da su igrači Uniteda izmijenili 174 dodavanja, uglavnom u 'rikverc', što se engleskim rekorderima ne događa često, ali ovaj put su se držali one da cilj opravdava sredstvo.