[VIDEO] LIVAKOVIĆEV 'NEMOGUĆ' POTEZ KRUŽI INTERNETOM: / Pogledajte dvostruku obranu u maniri najboljih svjetskih vratara

Dinamo je tako dugo bez gola izdržao najviše zahvaljujući izvrsnim intervencijama Dominika Livakovića koji je i sinoć pokazao da zaslužuje biti reprezentativna 'jedinica'

11.12.2020.
8:43
Igor Soban/PIXSELL

U susretu posljednjeg kola K skupine Europske lige Dinamo je na stadionu Maksimir pobijedio moskovski CSKA sa 3:1, potvrdivši prvo mjesto u skupini i plasman u šesnaestinu finala. Dinamo je i prije ovog kola osigurao "europsko proljeće", a protiv Rusa je lovio mjesto u povijesti europskih kupova.

Hrvatski prvak je imao priliku postati jedini klub u povijesti Lige prvaka i Europske lige, otkako se igraju u sadašnjim formatima, koji je skupinu okončao bez primljenog pogotka.

Nažalost, Modre je na putu do rekorda zaustavio hrvatski nogometaš Kristijan Bistrović postigavši pogodak u 76. minuti, čime je Dinamo primio gol nakon 526 minuta igre. Strijelci za Dinamo bili su Gvardiol u 28., Oršić u 41. i Kastrati u 75. minuti.

[FOTO] SNAŽNA EKSPLOZIJA ODJEKNULA USRED UTAKMICE: Događalo se nešto jako čudno dok je trajao dvoboj

Sjajni Livaković

Dinamo je tako dugo bez gola izdržao najviše zahvaljujući izvrsnim intervencijama Dominika Livakovića koji je i sinoć pokazao da zaslužuje biti reprezentativna "jedinica".

Da je publika bila na Maksimiru u 81. minuti jučerašnje utakmice, bilo bi šokova na tribinama jer Livaković je izveo nešto spektakularno. Najprije je obranio udarac iz slobodnjaka, a onda i nogom nekako skinuo odbijanac. Vrhunski potez prvog golmana Dinama i Hrvatske pogledajte OVDJE.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.