David Beckham još je jednom podsjetio izbornika olimpijske reprezentacija Velike Britanije, Stuarta Pearcea, da je napravio pogrešku kada ga je izostavio s popisa.

20.7.2012.
15:25

Beckham (37), koji je sa svojim LA Galaxyjem gostovao kod Vancouver Whitecapsa (MLS liga), postigao je svoj treći pogodak u dvije posljednje utakmice. Njegova je momčad zaostajala 2:0 sve do 81. minute kada je zahvaljujući njemu i Villarrealu stigla do jednog boda.

Beckham je u 81. minuti dobio povratnu loptu na rub šesnaesterca, malo s desne strane, od Landona Donovana te ju, uz mali dodir obrambenog igrača Vancouvera, poslao u gornji desni kut vratara. Villarrealov gol za 2;2 je bio vrlo sličan Beckhamovom, samo si je ovaj sam iskreirao prostor za udarac.

Beckham polako, ali sigurno pokazuje Pearcu, sedam dana uoči početka Olimpijskih igara, da je napravio veliku pogrešku kada je upravo njega, najvećeg britanskog sportskog ambasadora u kampanji dobivanja Igara, izostavio s popisa.