[VIDEO] KRAMARIĆ PROGOVORIO O POTEZU KOJI JE PODIGAO VELIKU PRAŠINU: / 'To sam na treningu radio puno bolje...'

Kramarić je u subotu u pobjedi Hoffenheima 4:0 nad Borussijom iz Dortmunda postigao sva četiri pogotka

28.6.2020.
21:04

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je četiri pogotka u 4-0 (2-0) pobjedi nogometaša Hoffenheima ostvarenoj u posljednjem kolu njemačkog prvenstva na gostovanju kod Borussije Dortmund, kojom su se plasirali u Europsku ligu.

RAPSODIJA KRAMARIĆA U DORTMUNDU: /

Briljantni Vatreni zabio čak četiri gola u 50 minuta i odveo Hoffenheim u Europsku ligu

Dan nakon te utakmica progovorio je za RTL i prepričao svoje dojmove.

"Nestvaran je osjećaj, teško je nešto ovakvo opisati jer se to ne događa često u karijeri", rekao je na početku i potom prokomentirao svoj četvrti gol, iz jedanaesterca kojeg je pucao bez da gleda loptu.

Arogantan ili cool?

U njemačkim medijima se pojavila rasprava o tom potezu. Pitaju se Nijemci je li Andrej bio "arogantan ili samo cool?".

To je samo bio potez samopouzdanja. Moram reći i da sam to treniao i da sam pucao puno bolje na treningu nego što je bilo na utakmici. Penal nije bio idealno pogođen, ali na sreću, ušlča je lopta", poručio je Kramarić.