[VIDEO] JESTE LI PRIMIJETILI SINOĆ NA TV-U ŠTO JE ZORAN MAMIĆ RADIO UOČI GOJAKOVOG PENALA? / Nikad ga ovakvog nismo vidjeli za vrijeme utakmice

Ovo je Zoran Mamić radio uoči Gojakovog penala

27.8.2020.
5:00
Screenshot: Arena Sport

Pravi triler gledali smo sinoć na stadionu Constantina Radulescua u Cluju, trećem po veličini gradu u Rumunjskoj. Nogometaši hrvatskog prvaka Dinama su u infarktnoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka u gostima izbacili domaći Cluj nakon penala. Susret je završio 2:2, a Dinamo je na penale slavio 6:5.

CLUJ - DINAMO 5:6 /

penali (2:2): Hrvatski prvak nakon neviđene drame i lutrije jedanaesteraca u 3. pretkolu LP; Svašta se događalu u Cluju

Svašta se događalo u utakmici

Hrvatski prvak poveo je u 14. minuti golom bosanskohercegovačkog igrača Amera Gojaka, ali se utakmica okrenula u 51. kad je Teophile-Catherine, pomalo glupo skrivio penal i dobio crveni karton. No, Dominik Livaković obranio je udarac Deacu, ali je u 64. sa 25 metara kroz ruke primio udarac koji je uputio Pereira za 1:1.

Dinamo je s igračem manje poveo u 78. minuti golom Kastratija nakon što je Petković podvalio Ademiju jednu loptu koji je tukao, ali kojem je golman obranio udarac, da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade iz kontre primio gol za 2:2.

U raspucavanju penala svi su bili precizni do pete serije kad je Gojak promašio. Golofca je imao priliku odvesti Cluj u 3. pretkolo, ali je sjajni Livaković obranio i njegov udarac. U sedmoj seriji Gvardiol je pogodio točno uz lijevu vratnicu, a Boli promašio čitav gol i Dinamo je prošao. No, kamere su zabilježile zanimljivu situaciju uoči Gojakovog penala.