Tako je to u hrvatskom nogometu - najčešće strada onaj slabiji.

30.10.2013.
21:34

Herojska utakmica četvrtoligaša iz Mladine pretvorila se u gorki 1:3 poraz, za koji na kraju s pravom mogu kriviti i suca Marija Zebeca.

Vinogradar je sve do 62. minute vodio protiv prve momčadi hrvatske prve lige i hajdukovci su već bili na rubu očaja. Gola nije bilo sve do 62. minute, kada je mladi napadač Hajduka Tomislav Kiš pao u kaznenom prostoru kao pokošen, a sudac Zebec je pokazao na bijelu točku.

Hajduk je izjednačio, a onda u produžecima, golovima Kouassija i Kiša, izborio četvrtfinale Kupa.

No, videosnimka zorno pokazuje da penala nije bilo, a to je nakon utakmice javno priznao priznao i predsjednik Hajduka Marin Brbić. Kako je to izgledalo, pogledajte sami.

Policija je uoči i tijekom utakmice osmine finala Kupa između Zagore i Dinama u Unešiću privela 29 navijača. Od 29 privedenih navijača, 25 njih su navijači Dinama, dok su četvorica s područja Dalmacije.

Zbog alkoholiziranosti je privedeno četiri navijača Dinama prije utakmice, dok je tijekom utakmice 21 navijač 'plavih' priveden zbog neprimjerenog skandiranja.