Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
[VIDEO, FOTO] VRSALJKO PONOVNO PROVOCIRA ENGLEZE NAKON PORAZA U PRODUŽETCIMA: /

'Opet isto, opet ubijeni - metla...'

Hrvatski nogometaš je objavio video nakon što je Atletico Madrid izbacio Liverpool iz Lige prvaka

VOYO logo
VOYO logo

Madridski Atletico je izbacio branitelja naslova engleski Liverpool u osmini finala Lige prvaka slavljem 3-2 (0-1, 0-1) u produžetku uzvrata na Anfieldu.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko zaigrao je za Atletico u produžetku, kad je zamijenio Kierana Trippiera, a nakon velike pobjede bio je jako aktivan na Instagramu, gdje je objavio fotografiju i napisao "Opet isto" te objavio video u kojem im poručuje: "I opet isto, ubijeni opet, metla".

'Ubijeni opet'

Vrsaljko je tom objavom aludirao na utakmicu Hrvatske i Engleske u polufinalu Svjetskog prvenstva koju su Vatreni pobijedili 2:1¸ nakon produžetaka. Nakon te utakmice Vrsaljko je na Instagramu objavio video u kojem je Englezima rekao: "Englezići, lapapa".

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike