ovo morate vidjeti / VIDEO Četiri minute čiste poezije: Pogledajte kompilaciju Modrićevih poteza protiv Chelsea

U uzvratnoj utakmici četvrtine finala Lige prvaka, Modrić je asistirao za prvi gol Reala i to lob-passom preko cijele obrane i još k tome vanjskom.

13.4.2022.
10:33
profimedia

Real Madrid je prošao u četvrtfinale Lige prvaka nakon jedne od najboljih utakmica ove godine. Chelsea je pobijedio 2:3, no zbog rezultata izprve utakmice dalje je prošao Real ukupnim rezultatom 5:4.

Igrač utakmice bio je naš Luka Modrić. Luka je nestvarnom asistencijom pronašao Rodryga za prvi pogodak Real Madrida i produžetke. Asistencija našeg kapetana bila je više od pola gola, a izvedba iste je čista umjetnost.

nemoguće ga je opisati. /

Luka Modrić proglašen je najboljim igračem utakmice: 'Odustajanje nije opcija'

No Luka Modrić nije samo asistirao na sinočnjoj utakmici. Odigrao je jednu od najboljih utakmica za madridski klub. Čuvao je prostor, branio se jedan na jedan, iznosio loptu i stvarao prilike.

Luka Modrić je, naravno uz Karima Benzemu, igrač koji ove sezone drži Real Madrid.