[VIDEO] REBIĆ ZABIO I IZBORIO PENAL U POBJEDI MILANA: / Hernandez u infarktnoj završnici golom donio tri boda Rossonerima

23.12.2020.
22:45

Nakon velikih kritika i javnih prozivki Ante Rebić je konačno zabio gol za Milan. Hrvatski napadač nije se upisao na listu strijelaca već pet mjeseci, ali u 10. minuti derbija protiv Lazija prekinuo je taj niz.

Hakan Calhanoglu ubacio je iz kornera, a Rebić je bio najviši u skoku i pospremio je loptu u mrežu. Njegov gol možete pogledati OVDJE.

MAESTRALNU UTAKMICU UPRAVO IGRA ANTE REBIĆ: /

Sad je uzvratio uslugu suigraču za asistenciju; Genijalna stvar se dogodila

Infarktna završnica

Inače, uskoro je Milan poveo i s 2:0, a strijelac je bio Calhanoglu s bijele točke nakon što je Rebić izborio taj kazneni udarac. Luis Alberto smanjio je na 2:1 nakon promašenog penala Immobilea, a to je rezultat koji je ostao do poluvremena.

Lazio je u nastavku stigao do vodstva, a Immobile je u 59. minuti bio precizan iz igre. Milinković-Savić pronašao ga je centaršutom s desne strane, a Immobile sjajno pogodio za poravnanje rezultata.

No Theo Hernandez zadnji se smijao na ovoj utakmici. Bek Milana u 92. minuti odveo je svoju momčad do pobjede u derbiju kojom su zadržali mjesto na čelu ljestvice Serie A.