VELIKA POBJEDA HRVATSKOG STRATEGA: / Uz pogodak bivšeg Rijekinog napadača, Tudorova momčad svladala lidera

Velikoj pobjedi protiv Galatasaraya, hrvatski trener na klupi Karabukspora Igor Tudor pridodao je i onu protiv lidera turskog prvenstva Beşiktaşa kojeg je na stadionu Necmettin Seyhoglu u sklopu 20.

10.2.2017.
20:52
Pixsell, Ivo Čagalj

Bivši napadač Rijeke i Šibenika Ermin Zec doveo je Tudorov sastav u vodstvo u 50. minuti, na 2-0 je povisio Ukrajinac Evhan Seleznjov u 73., a tri minute prije kraja ogleda poraz je tek ublažio Beşiktaşov kamerunski napadač Vincent Aboubakar.

Za goste je cijeli susret igrao bivši branič Rijeke Matej Mitrović, a bio je to njegov prvi nastup za Beşiktaş u koji je stigao tijekom siječnja iz Rijeke.

Karabukspor, koji je prije dva kola s 2-1 bio bolji od Galatasaraya, je na desetom mjestu ljestvice sa 27 bodova, dok je Beşiktaş vodeći sa 44 boda.