VATRENI VIKEND: / Ovako su igrali naši reprezentativci u svojim klubovima

22.2.2016.
11:10
PIXSELL, Ivo Čagalj

Povodom toga HNS je donio pregled klupskog učinka reprezentativaca proteklog vikenda, a upravo o tome ovisit će završni popis igrače koje će Čačić povesti u elitno odmaralište u Normandiji, gdje će će boraviti uoči utakmica protiv Turske u Parizu (12. lipnja), Češke u Saint-Etienneu (17. lipnja) i Španjolske u Bordeauxu (21. lipnja), a možda i u nastavku natjecanja.

U DRUŠTVU ELITE: /

Čačićevi igrači pripremat će se na pariškoj rivijeri

Kako napominje HNS popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s nastupima u prijateljskim utakmicama u 2015. godini.

Vratari

Lovre Kalinić (Hajduk) - odigrao cijelu utakmicu u porazu na gostovanju kod Lokomotive 2:1. Danijel Subašić (Monaco) - odigrao cijelu utakmicu u domaćoj pobjedi nad Troyesom 3:1. Ivan Vargić (Rijeka) - odigrao cijelu utakmicu u porazu na gostovanju kod Dinama 3:0.

Danijel Subašić

Braniči

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - u ruskom prvenstvu traje zimska stanka. Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - u domaćem porazu od Borussije Dortmund (0:1) zaigrao u početnoj postavi, zamijenjen u 57. minuti. Marin Leovac (PAOK) - igrao do 79. minute u susretu s Panathinaikosom (2:2). Marko Lešković (Rijeka) - zbog ozljede propustio derbi s Dinamom na Maksimiru, u kojemu je Rijeka poražena 3:0. Dejan Lovren (Liverpool) - Liverpool ovoga vikenda nije nastupao u FA kupu. Hrvoje Milić (Hajduk) - odigrao cijelu utakmicu u porazu na gostovanju kod Lokomotive 2:1. Goran Milović (Chongqing Lifan) - novo izdanje kineskog prvenstva počinje u ožujku.

Tin Jedvaj

Josip Pivarić (Dinamo) - zbog ozljede propustio derbi s Rijekom, koji je Dinamo dobio rezultatom 3:0. Danijel Pranjić (Panathinaikos) - odigrao cijelu utakmicu u domaćem remiju s Tudorovim PAOK-om (2:2) Gordon Schildenfeld (Dinamo) - odigrao svih 90 minuta u slavlju Dinama protiv Rijeke 3:0. Darijo Srna (Šahtar) - u ukrajinskom prvenstvu traje zimska stanka. Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - u ukrajinskom prvenstvu traje zimska stanka. Šime Vrsaljko (Sassuolo) - igrao od početka do kraja u pobjedi svoje momčadi nad Empolijem 3:2.

Veznjaci

Milan Badelj (Fiorentina) - odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi kod Atalante 3:2. Marcelo Brozović (Internazionale) - igrao do 88. minute u pobjedi protiv Sampdorije 3:1 na San Siru te u 73. minuti asistirao Icardiju za treći pogodak Intera. Alen Halilović (Sporting Gijon) - asistirao Castru za jedini pogodak Sportinga na gostovanju kod Betisa, za vodstvo u 65. minuti, u dvoboju koji je završio 1:1. Halilović je igrao od početka do kraja. Mato Jajalo (Palermo) - igrao od prve do zadnje minute u porazu na gostovanju kod Rome (0:5). Mateo Kovačić (Real Madrid) - odigrao svih 90 minuta na gostovanju kod Malage (1:1).

Mateo Kovačić i Luka Modrić

Ivan Močinić (Rijeka) - odradio cijelu utakmicu na gostovanju kod Dinama, u porazu Rijeke 3:0. Luka Modrić (Real Madrid) - odigrao svih 90 minuta na gostovanju kod Malage (1:1). Mario Pašalić (Monaco) - pobjedu Monaca nad Troyesom 3:1 pratio s klupe za pričuve. Ivan Rakitić (Barcelona) - na poluvremenu gostujućeg dvoboja kod Las Palmasa zamijenio Turana te odradio drugi dio, a Barcelona je pobijedila 2:1.

Napadači

Duje Čop (Malaga) - protiv Real Madrida (1:1) igrao u udarnoj jedanaestorici Malage, sve do 81. minute kada ga je zamijenio Santa Cruz. Nikola Kalinić (Fiorentina) - u susretu kod Atalante ušao u 60. minuti umjesto Babacara te u 87. minuti postigao treći pogodak Fiorentine, u pobjedi 3:2.

https://twitter.com/HNS_CFF/status/701503443882680321?ref_src=twsrc%5Etfw Andrej Kramarić (Hoffenheim) - zbog isključenja u prošlom kolu nije konkurirao za ogled s Mainzom na domaćem terenu, koji je Hoffenheim dobio rezultatom 3:2. Mario Mandžukić (Juventus) - zbog ozljede nije konkurirao za remi bez pogodaka (0:0) kod Bologne.

Mario Mandžukić trebao bi se vratiti ovog tjedna u Ligi prvaka i to protiv Bayerna.

Ivica Olić (HSV) - nije konkurirao za gostujući okršaj kod Eintrachta u Frankfurtu (0:0). Ivan Perišić (Internazionale) - igrao svih 90 minuta pobjedi protiv Sampdorije 3:1 na San Siru. Marko Pjaca (Dinamo) - u derbiju protiv Rijeke (3:0) u igru ušao u 63. minuti. Ante Rebić (Verona) - u gradskom derbiju protiv Chieva ostao među pričuvama, a Hellas Verona slavila je 3:1. Anas Sharbini (Osmanlispor) - nije konkurirao za ogled protiv Mersina (3:1).