Vatreni tragicar: Pogledajte kako je promasio jedanaesterac!

U posljednjem susretu 15. kola njemackog nogometnog prvenstva Wolfsburg i Paderborn su odigrali 1:1, a tragicar susreta bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perisic koji je u 30.

14.12.2014.
20:51

Wolfsburg je poveo autogolom Rafe u 17. minuti. Perisic je ubacio loptu u kazneni prostor, Vieirinha je pucao, a nesretni Spanjolac skrenuo loptu u vlastitu mrezu. Perisic je 13 minuta kasnije mogao mozda i rijesiti pitanje pobjednika, no lose je izveo kazneni udarac.

U drugom poluvremenu gosti su uspjeli izjednaciti, a strijelac je bio Alban Meha iz kaznenog udarca u 51. minuti. Perisic je za 'vukove' igrao do 70. minute, dok Ivica Olic nije nastupio.

Danas je odigrana i utakmica izmedu Bayer Leverkusen i Borussia Moenchengladbach, koja je takoder zavrsila 1:1. Domacin je poveo u 18. minuti golom Hakana Calhanoglua, a izjednacio je Roel Brouwers u 40. minuti. Tin Jedvaj je odigrao cijeli susret za Bayer, a u 62. minuti je dobio zuti karton, dok je Dario Kresic utakmicu pratio s domace klupe za pricuve.

Na ljestvici i dalje uvjerljivo vodi Bayern sa 39 bodova, Wolfsburg je na drugom mjestu sa 30 bodova, a zatim slijede Bayer Leverkusen, Borussia Moenchengladbach i Augsburg sa po 24 boda.

Augsburg - Bayern 0:4 Freiburg - HSV 0:0 Hertha - Borussia D. 1:0 Schalke - Koln 1:2 Werder - Hannover 3:3 Wolsburg - Paderborn 1:1 Bayer - Borussia M. 1:1

Redoslijed: Bayern 39 Wolfsburg 30 Augsburg 24 Bayer 24 Borussia M. 24 Schalke 23 Hoffenheim 23