VATRENI ODABRAO PET OMILJENIH UTAKMICA: / Igrao je brojna finala, ali jedna u kockastom dresu zauzima mu posebno mjesto

S fanovima je podijelio neke od svojih najdražih trenutaka u karijeri

8.4.2020.
18:18
PIXSELL

“Pozdrav svima! Tijekom ovog perioda bez nogometa, sjetimo se nekih sjajnih trenutaka. Stavljat ću fotografije iz svojih omiljenih utakmica svih mojih momčadi tijekom sljedećih pet dana. Potičem i vas da objavite fotografije svojih omiljenih utakmica s hashtagom #the5of Rakitic”, napisao je hrvatski reprezentativac na svom Instagramu prije nekoliko dana.

OVAJ DJEČAK JE POSTAO JEDAN OD NAJBOLJIH HRVATSKIH NOGOMETAŠA U POVIJESTI: /

Znate li tko je on?

Što je rekao, to je i učinio. Pa krenimo redom. Prvo je objavio pogodak iz vremena dok je igrao za Basel. Tada je zabio za 1:0 protiv St. Gallena u švicarskom superkupu. Potom je stigao pogodak iz vremena dok je branio boje Schalkea, a od tamo najviše pamti onaj Bayernu iz 2007.

Na trećem mjestu je osvajanje Europske lige sa Sevillom 2014. kada je nakon penala slavili protiv Benfice. Drugo mjesto zauzima odvajanje Lige prvaka s Barcom 2015.. kada je protiv Juventusa zabio vodeći gol u četvrtoj minuti.

Najomiljenija mu je pak utakmica protiv Argentine u dresu hrvatske reprezentacije. Vatreni su na SP-u u Rusiji razbili Mesija i društvo s 3:0, a Rakitić je zabio posljednji pogodak u prvoj minuti sudačke nadoknade.