VATRENI MAJSTORSKIM SLOBODNJAKOM ODUŠEVIO NAVIJAČE: / Kramarić opet strijelac, kiksevi Bayerna i Kovača

Briljantno je prebacio živi zid i svladao gostujućeg vratara

24.2.2018.
16:53
Screenshot Twitter

Hrvatski napadač Andrej Kramarić zabio je vodeći pogodak na utakmici Hoffenheima i Freiburga u sklopu 24. kola njemačke Bundeslige. Precizno je pogodio iz slobodnog udarca u 57. minuti i oduševio domaće navijače. Ovo je njegov peti gol za Hoffenheim u posljednje četiri utakmice. Video pogotka možete pogledati i ovdje.

Samo nekoliko trenutaka kasnije Petersen je izjednačio rezultat na 1:1 iz kaznenog udarca. Utakmica je završila bez pobjednika, a Krama je s ovim zgoditkom došao do brojke sedam ove sezone.

Iznenađenje kola priredila je Hertha koja je kod Bayerna odigrala 0-0, no Bavarci će lako preboliti taj kiks jer imaju čak 20 bodova više od drugoplasirane Borussie. Eintracht Nike Kovača je izgubio kod Stuttgarta s 1-0, a jedini gol zabio je Thommy već u 13. minuti. Ante Rebić je odigrao cijelu utakmicu za Eintracht, koji je ostao treći.

Na ljestvici vodi Bayern s 60 bodova, Borussia Dortmund je druga s 40, a Eintracht treća s 39 bodova.