VARAŽDIN OSTAO PRIKOVAN ZA DNO HNL-A: / Lokomotiva rutinski uzela bodove i približila se vrhu tablice

Odigrana je prva utakmica 23. kola Prve hrvatske nogometne lige

21.2.2020.
20:05
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U prvoj utakmici 23. kola Prve HNL Lokomotiva je kao gost svladala Varaždin sa 2-0 (2-0).

Gosti iz Zagreba utakmicu su riješili već u prvom poluvremenu golovima Uzunija (7) i Karačića (38).

Sve riješeno u prvih 45 minuta

Prvi pogodak Uzuni je postigao odlično se snašavši u gužvi pred domaćim golom nakon udarca iz kuta, da bi pred kraj poluvremena lijepu akciju gostiju okrunio Karačić preciznim udarcem sa 20-ak metara.

Peta Lokomotiva sada ima 37 bodova, jedan manje od trećeg Osijeka i četvrte Rijeke dok je Varaždin ostao posljednji sa 15 bodova, koliko ima i pretposljednja Istra 1961. Dinamo je vodeći sa 53 boda, 12 više od drugog Hajduka.