VAR UNIŠTIO BRAZILCE U RIJETKO VIĐENOJ UTAKMICI: / Triput su slavili gol, ali nijedan im nije priznat

Najveće favorite turnira zaskočila je Venezuela zadržavši svoju mrežu čistom

19.6.2019.
8:16

Nakon uvjerljivog starta protiv Venezuele (3:0) Brazil je osvojio tek bod u drugom nastupu na Copa Americi.

Najveće favorite turnira u Salvadoru je zaskočila Venezuela zadržavši svoju mrežu čistom unatoč brojnim pokušajima Coutinha, Firmina, Richarlisona...

Peru okrenuo

Prvi se put mreža zatresla u 38. minuti, ali poništen im je pogodak zbog Firminova prekršaja u napadu.

Početkom drugog dijela Brazil je tražio kazneni udarac, no sudac je nakon pregleda snimke na to odmahnuo rukom.

U 60. zabio je Jesus, ali kratko je trajalo slavlje jer je uz VAR poništen pogodak, a isti se slučaj dogodio i u 87. minuti kada se radovao Coutinho, no ni tu tehnologija nije bila na brazilskoj strani.

U prvoj utakmici Peru je preokrenuo protiv Bolivije koja je povela u 28. minuti (Martins), izjednačio je Guerreiro u 45., a Farfan u 55. i Flores u sudačkoj nadoknadi dovršili su preokret.