RIJEKA BEZ MILOSTI ZA OSLABLJENE PULJANE: / Četiri gola u mreži Istre, golčine Črnica i Zute

Rijeka je na svom stadionu igrala protiv Istre koja se nalazi u lošoj situaciji te je uvjerljivo slavila

10.2.2018.
16:17
PIXSELL

Nakon prvog poluvremena susreta 21. kola Prve HNL Rijeka je protiv Istre 1961 vodila sa 1-0. Imali su domaćini brojne prilike, ali iskoristili su samo jednu. Strijelac je u 33. minuti bio Puljić, ali ostaje dojam da je vratar Istre Ćorić mogao i bolje reagirati.

Odlično drugo poluvrijeme

Pitanje pobjednika riješili su igrači Matjaža Keka odličnim otvaranjem drugog dijela. Već u 49. minuti Čolak je iskoristio odlično proigravanje Kvržića i zabio prvi gol za Rijeku, a samo sedam minuta kasnije Slovenac Črnic je sjajno odapeo s nekih 20 metara i fantastično pogodio suprotni kut gola Ćorića.

Konačan rezultat postavio je Leonard Zuta svojim prvim golom za Rijeku nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca. Rijeka je ovom pobjedom skočila na drugo mjesto prvenstvene ljestvice i bodovno se izjednačila sa Hajdukom koji ima utakmicu manje.

UŽIVO

RIJEKA - ISTRA 4-0 (Puljić, Čolak, Črnic, Zuta)

Rijeka: Sluga - Raspopović, Župarić, Punčec, Zuta - Bradarić, Pavičić - Kvržić, Puljić, Heber - Čolak

Istra: Ćorić - Prelčec, Prce, Zgrablić, Čuljak - Jakić, Halilović - Maksimović, Vojnović, Ottochian - Antunović

90+2' - Kraj je utakmice.

88' - GOOOOL! Zuta je sjajno pogodio iz slobodnog udarca i postavio konačan rezultat utakmice 4-0.

70' - Igrači Rijeke malo su usporili tempo nakon odličnog otvaranja drugog dijela, ali Istrani to slabo koriste.

56' - GOOOOL! Črnic je fantstično opalio s 20 metara i sjajno pogodio za povećanje vodstva na 3-0.

49' - GOOOOL! Kvržić je još jednom sjajno proigrao Čolka koji ovaj put ne griješi i povisuje rezultat na 2-0.

45'- Kraj prvog dijela.

37' - Sada je i Čolak izašao sam pred vratara Istre, ali lopta mu je prešla preko noge te je i on upropastio sjajnu priliku.

33' - GOOOOOL! Kvržić je dugom loptom pronašao Puljića koji je loptu primirio prsima i zabio 'kroz' Ćorića koji je mogao i bolje reagirati u ovoj situaciji.

29' - Bradarić je odlično pronašao Puljića prizemnom loptom, ali ovaj loše reagira i šalje loptu visoko preko gola.

20' - Puljić je sjajnim dodavanjem izbacio Kvržića u situaciju jedan na jedan, ali on je vrlo lošim udarcem upropastio odličnu priliku.

8' - Prvu pravu priliku na utakmici imali su igrači Istre, ali dalekometni pokušaj Antunovića, obrani je Sluga.

1' - Počela je utakmica na Rujevici!