REAL - MALLORCA 2:0: / Luka Modrić majstorski namjestio prvi gol, Ramos sjajno zabio iz slobodnjaka

Real je na praznom pomoćnom terenu u Madridu pobijedio Mallorcu za nova tri boda

24.6.2020.
23:56

Primera: 31. kolo; Stadion: pomoćni teren Reala u Madridu

REAL MADRID - MALORCA 2:0

Rezultati by SofaScore

Real Madrid - RCD Mallorca Rezultati uživo

U 31. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u srijedu kasno navečer na svom pomoćnom terenu svladao Mallorcu s 2:0 i tako je nastavljena "mrtva utrka" s Barcelonom u borbi za naslov prvaka. Dan ranije Ivan Rakitić je postigao je svoj prvi pogodak u ovoj sezoni španjolskog nogometnog prvenstva i donio je Barceloni pobjedu 1-0 nad Athletic Bilbaom, pa sada Real i Barca imaju po 68 bodova.

Lukava asistencija Modrića

Real je poveo u 19. minuti nakon lukave asistencije Luke Modrića, koji je odlično uposlio Brazilca Viníciusa Júniora. Strijelac za konačnih 2:0 bio je stoper Sergio Ramos u 56. minuti iz slobodnog udarca.

VELIČANSTVENI MODRIĆ ODUŠEVIO ŠPANJOLSKU: /

Školovao je Budimira i društvo u Madridu: 'Radio je što je htio, kreator je igre Reala'

Modrić je igrao do 71. minute pruživši vrlo dobru partiju, dok je hrvatski napadač Ante Budimir za Mallorcu igrao do 61. minute, a u najbliži pogotku bio je 59., ali je njegov pokušaj glavom završio u rukama vratara domaćina.

Celta bolja od Real Sociedada

U razmaku od dva dana nogometaši Celte ostvaril su dvije pobjede i sada su sedam bodova iznad zone ispadanja. U srijedu su u gostima u 31. kolu Primere svladali Real Sociedad sa 1:0. Pobjednički gol iz penala zabio je najbolji igrač Celte Iago Aspas u 45. minuti, a hrvatski veznjak Filip Bradarić za goste je igrao do 76. minute.

REZULTATI: Alaves - Osasuna 0:1 (Toni Lato 64) Real Sociedad - Celta 0:1 (Iago Aspas 45-pen) Real Madrid - Mallorca 2:0 (Júnior 19, Sergio Ramos 56)

GOTOVA JE UTAKMICA

88'- Malo je do kraja

58' - Sergio Ramos zabio je preko živog zida u rašlje za 2:0.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme

45' - Gotovo je prvo poluvrijeme

24' - Junior Vinicius primio je točan pas u šesnaestercu i odmah pucao, te pogodio prečku koja će se još dugo tresti nakon ove bombe. Kakva šteta...

19' - GOOOL: Junior Vinicius je naletio na loptu unutar kaznenog prostora i svladao golmana udarcem pod prečku. Kapetan Vatrenih začeo je tu akciju Reala za vodstvo. S lijeve strane negdje na samom rubu šesnaesterca oslobodio se protivnika, fintirao laganim potezom kao da će pucati, te je desnom nogom gurnuo loptu po podu u prostor za Brazilca koji je to lijepo poslao u mrežu...

8' - Opet kraljevi prijete. Gareth Bale je opucao sa ruba kaznenog prostora. Lopta je letjela prema desnoj strani gola, ali Manolo Reina brani i ne dopušta da lopta uđe u gol. Korner za Real.

7' - Odmah na početku Real je umalo zabio. Karim Benzema nije iskoristio veliku šansu. primio je precizan centaršut u šesnaestercu i pucao u desnu stranu gola, ali vrata Mallorce je to obranio paradom.