SLAVEN BELUPO - RIJEKA 1-1: / Stipe Bačelić Grgić poništio Acostyja i doveo Belupo do novog boda

Utakmica Belupa i Rijeke nije bila posebno atraktivna, ali je dala dosta uzbuđenja

30.1.2019.
16:50
PIXSELL

Slaven Belupo i Rijeka remizirali su u zaostaloj utakmici 18. kola kojom je zapravo otvoren proljetni dio Prve HNL koja se nikad ranije nije 'probudila iz zimskog sna'.Konačnih 1:1 posve je pravedan rasplet.

Rijeka se izjednačila s Osijekom

Posebno 'bravo' ide Ivanu Dolčeku, Belupovom tinejdžeru koji je u svojih 8 minuta napravio puno dobroga za domaće. Rijeka se bodovno izjednačila s Osijekom pa je sada na podjeli drugog mjesta, ali sa slabijom go-razlikom.

Belupo u subotu gostuje u Puli, a Rijeka u nedjelju kod kuće igra s Goricom.

Treneri Ivica Sertić i Igor Bišćan na travnjak su se odlučili poslati sljedeće sastave:

Kraj utakmice!

88' Iz igre izlazi Antonio Čolak, u igru ulazi Jakov Puljić.

85' GOOOOOOOOOOOOOOL! Stipe Bačelić Grgić zabio je za Slaven!

84' Iz igre izlazi Jan Doležal, u igru ulazi Ivan Dolček.

81' Pavičić je sjajno prošao nekoliko igrača Slavena, gurnuo za Čolaka koji je sjajno potegnuo. Filipović je obranio, lopta se odbila do Halilovića koji je ostao sam pred golom, ali udarac je od bloka završio u korneru.

80' Iz igre izlazi Dario Čanađija, u igru ulazi Tibor Halilović.

79' Žuti karton Antonio Čolak!

74' Iz igre izlazi Karlo Plantak, u igru ulazi Ivan Jajalo.

65' Igra se s puno tempa, Riječani izgledaju kao da žele zabiti još jedan pogodak.

52' Iz igre izlazi Rodrigue Bongongui, u igru ulazi Mihael Mladen.

48' GOOOOL!!! Maxwell Acosty zabio je za Rijeku!

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

45' Poluvrijeme!

42' Najbolja prilika za Rijeku. Kvržić je odigrao za Čanađiju na rubu kaznenog prostora koji je iz prve sjajno gurnuo loptu iza leđa obrane za Acostyja koji je uspio stići do lopte, ali udarac je skrenuo vratar Slavena.

35' Iz igre izlazi Momčilo Raspopović, u igru ulazi Joao Escoval.

29' Kakva prilika za Slaven. Bačelić Grgić jednim dodavanjem izbacio je cijelu obranu Rijeke, Karamarko je ostao sam malo s desne strane, a udarac je otišao preko gola.

23' Žuti karton Bruno Goda.

18' Čanađija je odigrao na stranu za Kvržića koji je ubacio oštru loptu, ali Čolak je bio prekratak.

15' Duga lopta Slavena, Karamarko je lijepo pucao iz prve, ali Sluga je i ovoga puta bio siguran.

9' Rijeka je prijetila već nekoliko puta, ali nijedan od tih udaraca nije završio u mreži domaćina. Roberto Punčec dobio je žuti karton.

1' Počela je utakmica!