DINAMO - INTER 1-0: / Modri promašili sumnjivi penal, ali svejedno došli do pobjede zahvaljujući Nikoli Moru

Modri su rutinski odradili utakmicu protiv Zaprešićana

30.3.2019.
16:01
PIXSELL

U susretu 26. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama svladali Intera s 1-0 (1-0). Lider prvenstva je rutinski slavio protiv Intera, a Zaprešićani su izgubili i devetu utakmicu zaredom protiv Dinama na Maksimiru.

Dinamo je poveo već u 15. minuti pogotkom Nikole Mora, kome nije bilo teško ubaciti loptu u mrežu nakon što je vratar Intera Matković kratko odbio. No, Matković se iskupio u 30. minuti obranivši kazneni udarac bivšem suigraču Komnenu Andriću.

Sumljiv penal

Penal je ionako bio vrlo dvojben, a sudac Bebek ga je dosudio nakon starta Čelikovića. U drugom dijelu se nije događalo ništa posebno pa je susret završio s minimalnom pobjedom Dinama.

Dinamo vodi s 67 bodova, a Inter je osmi s 24. Pred 5200 gledatelja na stadionu Maksimir sudio je Bebek iz Rijeke.

90' Kraj utakmice!

80' Promjena u Dinamu. Ulazi Gjira, izlazi Kadzior.

74' Promjena u Interu. Izlazi Tsonev, ulazi Mišković.

66' Izašao je Serderov, a ušao Čulina.

60' Ušao je Gavranović umjesto Andrića.

55' Inter i u drugom poluvremenu igra dobro, no Dinamo i dalje ima prednost. Zaprešićani izgledaju kao da bi mogli do pogotka.

46' Počelo je drugo poluvrijeme!

45' Kraj prvog poluvremena!

41' Velika prilika za Inter! Pucao je Nikola Rak, ali brani Livaković.

30' Dinamo je imao priliku s bijele točke, ali Matković je obranio Andrićev udarac!

23' Udarac Mamuta, Livaković brani.

19' Lešković je pucao glavom nakon ubačene lopte, Matković brani.

15' GOOOOOOL! Vodi Dinamo, zabio je Nikola Moro!

10' Dinamo je zasad pokazao više, prijetili su jednom preko Petkovića, ali pogotka ipak nije bilo.

1' Počela je utakmica na Maksimiru.

Prije utakmice:

Trener Dinama Nenad Bjelica će ponovno napraviti dosta promjena u sastavu, a evo što o tome misli Marko Lešković.

"Svi znamo da je sezona duga i da je tu bilo puno utakmica, ali mislim da nas je trener dobro rotirao. Kao i svaki igrač, želim igrati svaku utakmicu, ali mi je jasno da je to teško očekivati. Očekujem opet brojne promjene, već smo navikli", rekao je Lešković.