NIMES - MONACO 3:4: / Niko Kovač slavio u ludoj utakmici na jugu Francuske; Ima isto bodova kao i PSG

Niko Kovač došao do važne pobjede s Monacom

7.2.2021.
16:50

24. kolo prve francuske nogometne lige

NIMES - MONACO 3:4

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Nogometaši Monaca u nedjelju su u 24. kolu na gostovanju u gradu Nimesu u južnoj francuskoj regiji Languedoc-Roussillon, protiv istoimenog domaćina Nimesa, ostvario veliku, dramatičnu 4:3 pobjedu, te tako dostigao PSG koji sad ima isto 48 bodova kao i Monaco, ali i utakmicu manje. Inače, Monaco je prva dva gola za 2:0 zabio u 13. minuta, da bi se u 32. Nimes vratio i izjednačio na 2:2...

Monaco u naletu

Nogometaši Monaca s trenerom Nikom Kovačem izborili su sedmu pobjedu u nizu, i trenutno je društvo iz Kneževine hit francuske prve lige Junak pobjede bio je ruski internacionalac Golovin s tri postignuta gola.

Monaco se pobjedom učvrstio na četvrtom mjestu s 48 bodova, koliko ima i trećeplasirani PSG, koji navečer gostuje kod Marseillea, dok petoplasirani Rennes zaostaje deset bodova. Vodi Lyon (52), dok je drugi Lille (51).

Brest je slavio domaću pobjedu nad Bordeauxom (2:1), za koji je Toma Bašić odigrao cijelu utakmicu. Žirondinci su vodili do 80. minute, a onda u završnici primili dva gola i izgubili.

Brest 2 Mounié (80), Faivre (85) Bordeaux 1 Hwang (56)

Nîmes 3 Deaux (23), Ferhat (32), Eliasson (81) Monaco 4 Golovin (3, 12, 63), Volland (77)

Montpellier 4 Laborde (48, 56), Savanier (61), Skuletic (90+1) Dijon 2 Coulibaly (5), Konate (88pen)