BAYERN – LIVERPOOL 1-3: / Jurgen Klopp bacio Kovača u očaj, sva četiri engleska kluba prošla u četvrtfinale!

Momčad engleskog Liverpoola izborila je četvrtfinale Lige prvaka nakon pobjede od 3-1 nad Bayernom

13.3.2019.
22:35

Nogometaši Liverpoola plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka zahvaljujući 3-1 (1-1) pobjedi protiv Bayerna u Muenchenu u uzvratnom susretu osmine finala što im je uz 0-0 s Anfielda otprije tri tjedna bilo i više nego dovoljno za prolazak dalje.

Dvostruki strijelac za Liverpool bio je Sadio Mane (26, 84), a jedan pogodak postigao je Virgil van Dijk (69), dok je jedini gol za momčad koju vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač bio autogol Joela Matipa (39-ag).

UŽIVO: BAYERN MUNCHEN - LIVERPOOL 1-3 (0-0)

BARCELONA - LYON 5-1 (0-0)

Bayern: Neuer; Alaba, Hummels, Süle, Rafinha; Thiago, Martinez; Ribery, James, Gnabry; Lewandowski

Liverpool: Alisson; Robertson, Van Dijk, Matip, Arnold; Milner, Henderson, Wijnaldum; Mane, Firmino, Salah

86' - GOOOOL! Brza kontra Barcelone - Messi je sjajno proigrao Dembelea i Barcelona ima 5-1!

79' - GOOOOL! Ponovo je sve zakuhao Messi - Argentinac se probio desnim bokom, navukao na sebe dvojicu, a onda sjajno proigrao Piquea koji pogađa u prazan gol!

84' - GOOOOL! Sve je riješeno u Munchenu - Salah je s desne strane sjajno ubacio, a Mane nema problema s realizacijom!

78' - GOOOOL! Messi je izveo još jednu od svojih majstorija, primio loptu na dvadesetak metara, poigrao se s obrambenim igračima Lyona i desnom nogom pogodio za 3-1!

79' - Firmino je šutirao iz daljine, ali lopta ide ravno u Manuela Neuera.

69' - GOOOL! Milner je izveo korner, a najviši u skoku je Virgil van Dijk, Liverpool vodi 2-1!

58' - GOOL! Tousart vraća nadu Lyonu - treba im još jedan gol na Nou Campu za prolaz!

60' - Gnabry ponovo prolazi po desnom boku, ubacuje u sredinu, ali nitko od Bayernovih igrača nije stigao do te lopte.

50' - Prilika za goste, Salah je silovito šutirao, ali lopta ide ravno u Neuera!

46' - Počela su druga poluvremena!

45+2' - Kraj poluvremena na obje utakmice.

39' - GOOOOL! Bayern se vraća iz mrtvih! Gnabry je probio desni bok, silovito poslao loptu u sredinu, a tamo je Matip, u pokušaju čišćenja, zakucao loptu u vlastitu mrežu!

34' - Nova šansa za Liverpool - Mane je gurnuo Robertsona u šansu na lijevom krilu, Škot puca prema golu, ali spreman je Neuer.

31' - GOOOOL! Barcelona je sjajno izigrala obranu gostiju, Suarez je sam izbio pred Lopesa i nesebično gurnuo Coutinhu koji trese praznu mrežu!

26' - GOOOOOL! Loša reakcija Neuera, nakon koje se Mane sjajno snašao i doveo Liverpool u vodstvo!

25' - Prvi pokušaj Liverpoola - Roberto Firmino je šutirao s petnaestak metara, ali njegov udarac ide pored Neuerovih vratiju.

18' - GOOOL! Messi panenkom iz jedanaesterca dovodi domaće u vodstvo na Nou Campu!

11' - Sporna situacija u kaznenom prostoru Liverpoola - Van Dijk je srušio Lewandowskog, ali sudac smatra da tu nema govora od najstrožoj kazni!

9' - Pogreška Firmina, koji gubi loptu pred kaznenim prostorom Liverpoolom, ali šut Alcantare ide iznad gola!

1' - Počela je utakmica.