UVJERLJIV PORAZ BARCELONE: / Valverde je odlučio odmoriti nositelje igre, a onda to može iskoristiti i Celta

Barcelona je upisala treći ligaški poraz u sezoni

4.5.2019.
22:59

U susretu 36. kola španjolskog nogometnoh prvenstvas Celta je kao domaćin pobijedila Barcelonu rezultatom 2-0. Sastav poražene momčadi bio je pričuvni budući da je trener Ernesto Valverde odlučio odmoriti nositelje igre pred uzvratnu utakmicu polufinala Lige prvaka.

Budući da je Barcelona već osigurala trofej namijenjen najboljoj momčadi španjolskog prvenstva, ovaj poraz neće odveć zaboljeti njene navijače, no valja istaknuti da je on stigao nakon pogotka Maxija Gomeza iz 61. minute te Iaga Aspasa koji je u 88. bio siguran s bijele točke.

Aspas opet zabio

Aspasu je to bio šesti prvenstveni pogodak kojeg je postigao Barci od početka sezone 2014/15. U tom razdoblju nitko im nije više puta naštetio od njega kad su ligaške utakmice u pitanju.

Spomenimo i da je ozljedu u utakmici zadobio Ousmane Dembele koji je morao napustiti travnjak već u šestoj minuti.