USAO, VIDIO I ZABIO: / Pogledajte kako je Halilovic donio pobjedu Barceloni

Hrvatski nogometas Alen Halilovic donio je pobjedu Barceloninoj B momcadi koja je u 38. kolu druge spanjolske lige slavila na gostovanju kod Mirandesa s 3:2.

17.5.2015.
11:41

Trener druge Barcelonine momcadi Jordi Vinyals uveo je Halilovica u igru tek u 78. minuti, a 18-godisnji ofenzivni veznjak mu je zahvalio samo dvije minute kasnije kada je pogodio za konacnih 3:2.

Primio je Halilovic loptu na 20-ak metara od gola i preciznim udarcem ljevicom matirao domaceg vratara Razaka Brimaha. Cetvrti je to ovosezonski pogodak bivseg nogometasa Dinama u drugoj spanjolskoj ligi.

Barcelona B je i dalje na 21. mjestu u ligi s 36 bodova, cetiri manje od Osasune koja se nalazi u sigurnoj zoni. Do kraja sezone su ostala jos cetiri kola.