UNITED PADA SVE DUBLJE NAKON KIKSA KOD DAVLJENIKA: /

Chelsea rutinski isprašio Watford u borbi za treće mjesto

United je nastavio s lošom formom, Chelsea je preskočio Tottenham na trećem mjestu tablice

5.5.2019.
17:24

Odigrana su dva od tri današnja susreta 37. kola engleske Premier lige. Nogometaši Chelseaja su na svom stadionu pobijedili Watford s 3-0. Utakmica je riješena u drugom poluvremenu, a strijelci za Chelsea bili su Loftus-Cheek (48.), David Luiz (51.) i Gonzalo Higuain (75.). Domaći nogometaši su tako prekinuli loš niz od tri utakmice bez pobjede, ali iskoristili Tottenhamov kiks protiv Bournemoutha i preskočili Spurse na trećem mjestu tablice.

U drugom susretu je Manchester United odigrao mršavih 1-1 s najgorom momčadi lige, Huddersfieldom. Vragove je u vodstvo doveo Scott McTominay u osmoj minuti, ali je bod domaćoj momčadi, koja je ispala iz lige, donio Mbenza u 60.