Zamišljeno je bilo da se hrvatski navijači opuste nakon utakmice protiv Češke, kao što je najavio izbornik , no nakon što su u posljednjim trenucima ostali bez pobjede u susretu kojeg su obilježi huligani, nikome nije bilo do velikih provoda.
Galerija
Autobusom su se tijekom dana reprezentativci dovezli do središta grada, gdje su popili piće i malo se prošetali po mondenom Deauvilleu, koji je najbliže i najotmjenije ljetovalište francuskoj prijestolnici. Mjesto je poznato kao pariška rivijera i jedno od najprestižnijih turističkih mjesta u cijeloj Francuskoj.
Šetnja hrvatskih reprezentativaca izazvala je veliko zanimanje lokalnog stanovništva, posebno mlađih koji su koristili svaku priliku za fotografiranje s njima.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Tekst se nastavlja ispod oglasa