U MLS-U SE BIRA NAJLJEPŠI GOL GODINE: Dva udarca Ibrahimovića oduzet će vam dah, ali i ostali kandidati imaju svoje adute

Teško je reći koji je pogodak ljepši

4.11.2018.
8:09
Screenshot

Službena internetska stranica profesionalne nogometne lige klubova iz Sjedinjenih Američkih Država i Kanade (MLS) od svojih čitatelja traži da se uključe u izbor za najljepši pogodak u njenim okvirima postignut 2018. godine.

Birati se može između šesnaest golova, odnosno petnaest strijelaca. Kako i dolikuje njegovoj osobnosti, jedini se na tom popisu dvaput nalazi švedski napadač Zlatan Ibrahimović. Nikako nezasluženo.

Dva vrhunska udarca

U konkurenciji za gol godine njegov je udarac iz debitantske utakmice za Los Angeles Galaxy u gradskom derbiju protiv LAFC-a. Predstavio se Ibrahimović publici u 71. minuti pri rezultatu 1-3, a već u 77. minuti pogodio nevjerojatnim udarcem iz daljine za izjednačenje na 3-3, a u 91. i za 4-3 pobjedu. Drugi njegov pogodak koji je u konkurenciji za najboljeg je onaj postignut karate-udarcem protiv Toronta.