Tužan rekord na Maksimiru: Svi stanu u jedan tramvaj!

Dinamo je protiv Lokomotive odigrao prvu utakmicu nastavka sezone, a na tribinama se okupilo tek stotinjak navijača. Prvak je slavio 2:1 golovima Ademija iz 10.

7.2.2015.
15:26

Navijači Dinama se očito nisu zaželjeli nogometa, jer na Mamićev derbi je pristiglo tek 100-ak gledatelja na tribinama. To je najmanje u klupskog povijesti na prvoligaškoj utakmici i stvarno treba čestitati upravi na ovom debaklu.

Na stranu priče o snijegu i lošem vremenu, jer u Zagrebu je vedro i nije prehladno, temperatura je oko nule, a na tribinama se okupilo taman gledatelja da stanu u jedan tramvaj. Više navijača ima na utakmicama županijskih liga...

Kako bilo, Dinamo je bolje otvorio utakmicu protiv mlađeg brata i u 10. minuti poveo golom Ademija, a na drugi gol se čekalo do sredine nastavka, kada je Čileanac Henriquez povisio na 2:0 u 66. minuti. Doležal je u sudačkoj nadoknadi smanjio i postavio konačni rezultat.

Dinamo vodi s 52 boda ispred Rijeke koja ima 42 i utakmicu manje, dok je Lokomotiva ostala četvrta s 28 bodova.