TUCHEL DEBITIRAO NA KLUPI CHELSEAJA: / Kovačića gurnuo u vatru od prve minute, Vatreni u završnici promašio priliku za pobjedu

Vatreni je započeo susret od prve minute

27.1.2021.
21:45

U dvoboju 20. kola Engleske lige Chelsea je na Stamford Bridgeu odigrao samo 0-0 protiv Wolverhamptona u prvoj utakmici novoga trenera "plavih" Thomasa Tuchela. Tuchel je u utorak zamijenio FrankaLamparda na trenerskoj klupi.

Chelsea je imao terensku premoć, ali nisu uspjeli to pretvoriti u šanse, pa su čak i gosti imali bolje prilike.

Mateo Kovačić je odigrao cijelu utakmicu za domaće, a u 82. minuti imao je veliku šansu za gol, ali je njegov udarac otišao pored vrata.

Chelsea je ostao osmi sa 30 bodova. Burnley je, nakon što je prošli tjedan prekinuo domaći niz od 68 utakmica bez poraza Liverpoola, upisao i domaću pobjedu nad Aston Vilom od 3-2 i pomakao se iz opasne zone.