TRILER UTAKMICA ENGLEZA I ISLANĐANA: / Gordi Albion jedva svladao Vikinge, dosuđena čak dva penala u fotofinišu susreta

Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Raheem Sterling iz penala u 91. minuti

5.9.2020.
20:56

Nogometaši Engleske pobjedom su započeli nastup u Ligi nacija svladavši, uz dosta sreće, u gostima Island s 1-0 golom u sudačkoj nadoknadi.

Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Raheem Sterling iz penala u 91. minuti, a potom je u zadnjim trenucima dvoboja Islanđanin Bjarnarsson je promašio kazneni udarac. Englezi su zadnjih 18 minuta igrali s igračem manje nakon isključenja Kylea Walkera.

Iceland goalkeeper Hannes por Halldorsson looks helpless as a freekick from Kieran Trippier of England goes round the post Iceland v England UEFA Nations League football match, Laugardalsvöllur, Reykjavik, Iceland - 05 Sep 2020,Image: 556418643, License: Rights-managed, Restrictions: Editorial Use Only, Model Release: no

Ovo je bila i svojevrsna osveta Engleza Islanđanima, koji su ih eliminirali s prošlog EURA.

U Ligi C Crna Gora je na krilima dvostrukog strijelca Stevana Jovetića pobijedila u gostima Cipar s 2-0, a u gostima su slavili i Gruzija kod Estonije (1-0) i Luksemburg kod Azerbejdžana (2-1).