derbi s mrljom / Trener Hajduka tvrdi: 'Ljudi od povjerenja su mi rekli da je naš pogodak bio čist!'

Susret na Rujevici ponudio je vrlo malo prilika, a nakon 90 minuta najviše se raspravlja o poništenom pogotku Hajduka

16.2.2019.
17:50

U derbiju 21. kola Prve HNL Rijeka i Hajduk su na stadionu Rujevica igrali 0-0.

Bio je to susret s vrlo malo prilika u kojemu su u prvom poluvremenu bolji bili gosti iz Splita, dok je u nastavku domaćin imao više od igre.

Bez pogodaka na Rujevici: Rijeka i Hajduk podijelili bodove u Jadranskom derbiju

"Moram biti zadovoljan, mislim da su dečki dali sve od sebe s obzirom na cijelu ovu situaciju s ozljedama, te mnogo bolesnih. Bio sam zabrinut s obzirom da je Hajduk napravio veliki korak naprijed u svojoj igri u zadnjih nekoliko utakmica. Žao mi je što publika nije vidjela golove. Bio je plan da čekamo Hajduk i čvrsto stojimo iza lopte s obzirom na sve probleme koje smo imali. Veliki problem bile su nam viroze Alexandera Gorgona i Domagoja Pavičića i tim više sam zadovoljan rezultatom. Pa Gorgon je dan prije utakmice imao temperaturu 40... Mislim da je Hajduku mjesto više nego što je na ljestvici tako da sam zadovoljan bodom", komentirao je nakon utakmice trener Rijeke Igor Bišćan.

Na istom tragu susret je prokomentirao i trener Hajduka, koji se pak dotaknuo sporne situacije iz 14. minute u kojoj je njegovoj momčadi poništen pogodak.

"Mislim da je 0-0 realan rezultat. Nadali smo se da ćemo dobro poluvrijeme nastaviti i u drugom, ali smo pali, Ipak, nešto se pita i Rijeku. Utakmica je bila dobra za gledanje i zadovoljni smo bodom, ne treba biti megaloman. Što se tiče pogotka koji nam je poništen, ljudi od povjerenja su mi rekli da je bio čist", zagonetno je zaključio Siniša Oreščanin.