Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
TRENER CITYJA PORUČIO KRITIČARIMA: /

'U našem klubu novac je sve. Potrošit ćemo milijardu funti'

Ironičan je bio Pep kada je govorio o budućim transferima

VOYO logo
VOYO logo

Nogometaši Manchester Cityja, koji su već ranije osigurali naslov prvaka Engleske, u 36. kolu su u gostima dobili West Ham sa 4-1 i tako se približili magičnoj brojci od 100 bodova na kraju sezone. Momčad Pepa Guardiole ispala je iz Lige prvaka, ali briljira ove sezone u Engleskoj s 30 pobjeda, tri remija i dva poraza. Ipak, kritičari katalonskog stručnjaka se uvijek mogu čuti. Oni neće biti mirni kada ne uzme Ligu prvaka s klubom koji u svojim redovima nema Lionela Messija. Njima je odgovorio kada su ga upitali u novim igračima na ljeto.

SLAVLJENIČKI VIDEO MANCHESTER CITYJA: ‘Radije bih da mi momčad ispadne iz lige nego napravi ovu monstruoznost’

"Ne brinite. U našem klubu novac je sve. Potrošit ćemo puno, jako puno novca u idućoj sezoni. Možda milijardu funta ili tako nešto. Ne brinite", ironičan je bio trener Manchester Cityja, a kasnije je ipak uozbiljio.

"Treba nam nešto da malo zaokružimo momčad. Možda jedan, možda dva igrača, ali mislim da nam ne treba više od toga za iduću sezonu", zaključio je Guardiola.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike