ASISTENCIJA PERIŠIĆA / Tottenham razbio Palace u malom londskom derbiju, Ćaleta-Car sudjelovao u porazu kluba koji želi Oršića

Perišić je igrao do 86. minute.

4.1.2023.
23:12

Totenham je u malom gradskom derbiju 19. kola Engleske lige u gostima Crystal Palace s 4-0, a Ivan Perišić je bio dodavač za prvi gol.

KAKVA MAŠINA /

Pogledajte fantastičnu asistenciju Ivana Perišića za Harryja Kanea, pogodio ga je u 'trepavicu'

U 48. minuti Harry Kane je zabio nakon dodavanja Perišića, a Kane je zabio za 2-0 u 53. minuti. Doherty (68) i Son Heung-Min (72) dovršili su posao za 10. pobjedu Spursa.

Perišić je igrao do 86. minute. Tottenham je ovom pobjedom ostao peti s 33 boda,dok je Palace 12. s 22.

Ćaleti-Caru 60 minuta

Ostala tri susreta 19. kola bila su važna u borbi za opstanak. Southampton se nije pomakao s posljednjeg mjesta, a na domaćem je terenu morao priznati premoć izravnom konkurentu za opstanak Nottingham Forestu koji je slavio 1-0 pogotkom Awonijia.Duje Čaleta Car je kod Svetaca ušao u igru u 34. minuti.

Leeds United i West Ham remizirali su 2-2, a susret Aston Ville i Wolverhamptona također je završio bez pobjednika, bilo je 1-1.