KAOS U KRANJČEVIĆEVOJ / Torcida prekinula posljednju utakmicu Hajduka ove sezone

Trebalo se originalno igrati pet minuta sudačke nadoknade, no to se nije ostvarilo

25.5.2024.
21:34
Marko Lukunic/PIXSELL

Nogometaši splitskog Hajduka u svom su posljednjem ovosezonskom nastupu svladali Lokomotivu sa 4-1 (2-0) na zagrebačkom stadionu u Kranjčevićevoj ulici.

Golijada na Kranjči /

Pobjeda Hajduka uz hat-trick Trajkovskog, autogolovi s jedne i druge strane

Oba pogotka za Splićane u prvom poluvremenu postigao je makedonski napadač Aleksandar Trajkovski u 18. i 38. minuti, uz pomoć domaćeg braniča Jona Mersinaja koji je u obje situacije skrenuo loptu ispred vratara Zvonimira Šubarića. Mersinaju je upisan autogol u 48. minuti, a strijelac četvrtog pogotka za Hajduk bio je Josip Brekalo u 50. minuti. Hajdukov branič Mateo Jurić-Petrašilo i vratar Borna Buljan zaslužni su za autogol kojim je Lokomotiva u 52. minuti smanjila na 1-4. Duje Čop je u 66. minuti sjajno izveo slobodan udarac za 2-4, a svojim trećim pogotkom Trajkovski je pogodio za 2-5.

Utakmicu nije završio sudac Dario Bel, već je prekinuta zbog Torcide koja je zasula teren bakljama.

Trebalo se originalno igrati pet minuta sudačke nadoknade, no to se nije ostvarilo. Nakon što su balje počele slijetati na teren, Bel je prekinuo utakmicu i s nogometašima čekao da se situacija smiri, ali ništa se nije popravilo pa je u dogovoru s kapetanima skratio nadoknadu i svirao kraj.