LJUTI SU / Torcida je bijesna nakon novog poraza Hajduka, tražili su igrače da skinu dresove: Cijeli Poljud je eruptirao

Navijači Hajduka bili su bijesni nakon novog poraza njihove ekipe

5.2.2023.
20:43
Milan Sabic/PIXSELL

Nogometaši Rijeke slavili su u jadranskom derbiju, pobijedili su u utakmici 20. kola HNL-a na Poljudu Hajduk s 2-1 (0-0) čime su Splićani upisali drugi ligaški poraz u nizu.

NIJE IŠLO /

Niko Kovač upisao drugi poraz za redom: Moćni Bayern ipak je bio prejak pa pobjedom zasjeo na prvo mjesto

NIJE IŠLO /

Nevjerojatna je bila završnica utakmice na Poljudu u koju je Rijeka ušla s prednošću od 2-0. Prince Ampem je zabio u 65. za 1-0, a potom Matija Frigan u 83. minuti za 2-0. No, u 90. minuti je Marko Livaja realizirao jedanaesterac za 1-2, a u 95. je još jednom prvi strijelac lige namjestio loptu na bijelu točku, no njegov udarac je zaustavio Labrović i spriječio 2-2, odnosno, osigurao Rijeci tri boda.

Naravno, navijači Hajduka nisu bili nimalo sretni nakon novog poraza njihovih miljenika, što se jasno vidjelo na Poljudu.

Zagriženi navijači Hajduka su bili iznimno bijesni te su vrijeđali igrače: "Igrajte, pi*kice!" i "Srami se Hajduče!". Nakon toga su im skandirali "Skinite dresove", ali su se igrači samo pokupili u svlačionicu. Naravno, sve je bilo popraćeno zvižducima.

Dalmacija Danas je objavila snimku s Poljuda, gdje se jasno vidi koliko su bili nezadovoljni navijači Hajduka.