NAKON POBJEDE / Torcida igrače počastila pjesmom 'mrzim Dinamo', oni im uzvratili pljeskom

Torcida pjesmom 'mrzim Dinamo' počastila svoje igrače

19.2.2023.
19:55
Ivo Čagalj/Pixsell

U posljednjem nedjeljnom susretu 22. kola HNL-a nogometaši Hajduka su na svom Poljudu, uz sve golove u drugom poluvremenu, s 2-1 pobijedili Goricu, posljednju momčad na ljestvici.

HAJDUK - GORICA 2-1 /

'Splitski bili' preko Livaje i Kalinića s(p)retno do tri boda: Vujnović propustio priliku šokirati Poljud

Splićani su poveli golom Marka Livaje u 59. minuti. Izjednačio je Slavko Bralić u 65., a pobjedu je Hajduku osigurao Nikola Kalinić, strijelac za 2-1 u 79. minuti. Torcida je na kraju utakmice skandirala "mrzim Dinamo", a potom još "gazi, gazi purgere" i "hoćemo pobjedu", a igrači su svoje najvjernije navijače pozdravili pljeskom.

Podsjetimo, Dinamo i Hajduk sastaju se sljedeće nedjelje u velikom hrvatskom nogometnom derbiju na Maksimiru od 15.00.