HAALAND I MBAPPE ZALUDILI EUROPU: / Kad vidite snimke njihovih nevjerojatnih golčina zastat će vam dah

Dvojica napadača su sadašnjost i budućnost nogometa

24.4.2021.
18:00

Lionel Messi i Cristiano Ronaldo dobili su nasljednike. ErlingHaaland i Kylian Mbappé nogometna su sadašnjost i budućnost. Dvojac igra čudesno i zabija kao na pokretnoj traci. Svojim golovima ove subote pokazali su zašto u Europi raje velika bitka za njihovim potpisima. Zanimljiv je pritom da bi mogli završiti zajedno u Real Madridu. No, to je neka druga priča.

Wolfsburg je u 31. kolu Bundeslige ugostio Borussiju Dortmund i doživio treći poraz u posljednje četiri utakmice, a za to se pobrinuo Erling Haaland. Prvi od svoja dva pogotka postigao je u 12. minuti, a za konačnih 2-0 u 68. minuti. Posebno je bio upečatljiv Haalandov drugi gol kojeg možete pogledati ovdje.

U međuvremenu, PSG je poveo u gostima kod Metza pogotkom Kyliana Mbappéa. Ander Herrera poslao je dugu loptu prema francuskom napadaču, koji je bio brzi od trojice čuvara da bi nakon toga zakucao loptu u mrežu. Gol pogledajte ovdje.