ZNA ŠTO TREBA / Tek je došao, a već provocira: Pogledajte kako je novopridošli igrač Hajduka bocnuo dinamovce

Reakcija novopridošlog igrača Bijelih nakon pobjede Hajduka nad Dinamom 2-1 u Maksimiru

22.7.2023.
11:03
PIXSELL

Počela je nova sezona HNL-a, a na premijeri prvenstva i u najvećem hrvatskom derbiju nogometaši Hajduka su nakon preokreta, na maksimirskom stadionu, svladali Dinamo 2-1 (0-1).

JAVIO SE I AMERIKANAC /

Reakcije navijača Hajduka: 'Evo zašto Livaković nikada neće biti svjetska klasa'

Dinamo je poveo u 35. minuti kada je strijelac bio Bruno Petković. Preokret je uslijedio u nastavku susreta. Marko Livaja je izjednačio u 74. minuti, dok je Rokas Pukštas u 93. zabio za 2-1 i pobjedu Hajduka.

Novopridošlo pojačanje Hajduka, Marokanac Fahd Moufi, ušao je u 58. minuti, a bio je oduševljen nakon pobjede.

Na Instagramu je podijelio sliku slavlja s Torcidom i bocnuo navijače Dinama opisom: 'Hrvatska je Hajduk'.

Veličanstveni je ovo pothvat i za sva nova pojačanja Bijelih, koji su tako dobili dodatno samopouzdanje jer su baš oni preokrenuli utakmicu jer im u derbiju nije toliki pritisak za igrati, kao domaćim igračima.

Novi MMA spektakl, FNC Armagedon, očekuje nas u subotu, 22. srpnja, a prijenos uživo moći ćete pratiti putem PLAY Premium platforme.