TALIJANSKI PRVAK NEPREPOZNATLJIV DO BOLA: / Iz penala spasili bod protiv Chieva, Mandži samo 17 minuta

Nogometaši Chieva iznenadili su u 3. kolu Serie A odigravši 1-1 kod prvaka Juventusa, a klub iz Verone je ovim uspjehom na samom vrhu ljestvice.

12.9.2015.
23:24

Chievo je poveo pogotkom Perparima Hetemaja več u 5. minuti, a to su vodstvo držali sve do 83. minute kada je Paulo Dybala iz kaznenog udarca izjednačio. Mario Mandžukić je kod Juventusa igrao zadnjih 17 minuta, što znači da je nakon statusa startera postao rezerva kod trenera Massimiliana Allegrija.

Prvi bod Juventusa

Netko zločest napisao bi da je ovo zapravo uspjeh Juventusa, jer je Allegrijeva momčad osvojila prvi bod u prvenstvu i još čeka na prvu pobjedu. Alarm zvoni u Juventusu, iako je tek početak sezone, a hrvatski reprezentativac uklopio se u sivilo momčadi, nakon što je i u dvije utakmice za reprezentaciju, protiv Azerbajdžana i Norveške, odigrao dekoncentrirano i loše.

Na ljestvici vode Chievo i Roma s po 7 bodova, a Juventus, koji je osvojio četiri posljednja "scudetta" je s ovim remijem i dva poraza tek 15.