Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
MAMIĆ GA JE ZAZIVAO /

Talijani su uvjereni, Dinamo radi na ogromnom transferu: Vraća se povremeni Vatreni kako bi 'oživio' karijeru

Josip Brekalo uskoro bi mogao pronaći novi klub

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Njemački mediji su nedavno pisali kako je povremeni hrvatski reprezentativac Josip Brekalo prebačen u juniorsku momčad Wolfsburga i pitanje je hoće li ikada ponovno biti član prve ekipe, pogotovo jer mu ugovor istječe na ljeto.

Brekalo je, podsjetimo, bio na odlasku iz redova "Vukova", a najviše se spominjao interes Monze. Povezivao se i s povratkom u klub u kojemu je ponikao, zagrebački Dinamo, u koji bi stigao kao zamjena za Mislava Oršića koji je ove zime otišao u engleski Southampton.

Njegova budućnost već je neko vrijeme vrlo neizvjesna, a talijanski mediji su u petak objavili kako Brekalo pregovara s aktualnim prvakom Hrvatske.

Ima pravo birati

TuttoMercatoWeb piše kako je bivši igrač Dinama i povremeni hrvatski reprezentativac bio na meti Fiorentine, ali kako nisu poslali nikakvu službenu ponudu.

Otkrivaju kako se Brekalo u Zagreb morao vratiti iz obiteljskih razloga, ali kako će Dinamo iskoristiti tu priliku da ga nagovore na povratak na Maksimir. Isti izvor dodaje kako će Brekalo birati između Dinama, Fiorentine i španjolskog Getafea.

Brekalo je za Wolfsburg odigrao 129 utakmica te je pritom postigao 22 pogotka i podijelio 19 asistencija. Prošle sezone je bio na posudbi u Torinu, gdje je u 33 nastupa zabio sedam pogodaka. Za Dinamo je nastupao kao mladić te je skupio svega 11 nastupa i jedan pogodak.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike